Prognoza pogody na 31. Finał WOŚP. Miejscami może mocno sypnąć śniegiem

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl, TVN24
WOŚP 2023. Wolontariusze z zagranicznych sztabów grają z WOŚP
WOŚP 2023. Wolontariusze z zagranicznych sztabów grają z WOŚP
wideo 2/7
WOŚP 2023. Wolontariusze z zagranicznych sztabów grają z WOŚP

WOŚP 2023. Wielkimi krokami zbliża się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jaka pogoda będzie towarzyszyła wolontariuszom i darczyńcom w niedzielę 29 stycznia?

Jak prognozuje synoptyk tvnmeteo.pl Artur Chrzanowski, w niedzielę 29 stycznia, czyli w dniu 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czeka nas pochmurna aura.

Intensywne opady śniegu wystąpią na Ziemi Lubuskiej, Podkarpaciu, Lubelszczyźnie i w Małopolsce. Prognozuje się je jednak tylko do godziny 8. Śnieg sypać będzie również na Warmii i Mazurach, Mazowszu i w Wielkopolsce praktycznie przez cały dzień, bo do godziny 16. Na Pomorzu pojawi się deszcz ze śniegiem.

Termometry pokażą od -2 stopni Celsjusza na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, przez -1 st. C w Małopolsce i na Mazowszu, 1-2 st. C na Kujawach i w Wielkopolsce, po 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Ponieważ jest to temperatura prognozowana na najcieplejszy moment dnia, warto ubrać się naprawdę ciepło.

Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu.

>>> CZYTAJ: Koncerty, aukcje, zbiórki. Wszystko o WOŚP

WOŚP 2023

Zebrane w tym roku środki przeznaczone zostaną na walkę z sepsą. TVN Warner Bros. Discovery - tak jak i w poprzednich latach - jest gospodarzem Orkiestry. Przez cały dzień przebieg Finału będzie można śledzić w TVN, TTV, TVN24, w serwisach TVN24 GO i player.pl, a także w portalu tvn24.pl.

PARTNEREM I GOSPODARZEM 31. FINAŁU WOŚP JEST TVN WARNER BROS. DISCOVERY

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl, TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości