Pogoda na jutro - środa, 28.09. Aura będzie źle wpływać na nasze samopoczucie

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w środę 28.09, będzie na ogół pochmurna i deszczowa. Miejscami jest jednak szansa na rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie do 16 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 27/28.09

W nocy wystąpi przeważnie duże i całkowite zachmurzenie, z opadami deszczu w centrum i na wschodzie kraju. Spadnie tam do 5-10 litrów wody na metr kwadratowy, jednak niewykluczone, że deszczu spadnie więcej. W drugiej części nocy na zachodzie Polski prognozowane są rozpogodzenia. Temperatura minimalna wyniesie od 6-7 stopni Celsjusza na zachodzie do 8-10 st. C na wschodzie i w centrum. Wiatr będzie umiarkowany, na zachodzie południowo-zachodni, na wschodzie południowo-wschodni.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - środa, 28.09

Środa upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z opadami deszczu, które na wschodzie, północnym wschodzie i północy Polski będą miały charakter ciągły. Padać nie będzie tylko na południu kraju, tam też możliwe są rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 11 st. C na Suwalszczyźnie, przez 13 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany południowo-zachodni wiatr.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa, 28.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-90 procent. Wszędzie odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą przeważnie niekorzystne, tylko na południu pozostaną neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna osiągnie 10-11 st. C. Wiatr umiarkowany, okaże się zmienny. Ciśnienie o północy wyniesie 987 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy środa z dużym zachmurzeniem i przelotnymi opadami deszczu. W drugiej części dnia nastąpią rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie 13-14 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 989 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pochmurna z opadami deszczu. Możliwa jest burza. Na termometrach zobaczymy 11-12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zmienny. Ciśnienie o północy sięgnie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Środa w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu oraz rozpogodzeniami w drugiej części dnia. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 12-13 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się umiarkowany. W południe barometry pokażą 998 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W nocy w Poznaniu wystąpi początkowo duże zachmurzenie ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Później prognozowane są rozpogodzenia i już nie będzie padać. Temperatura minimalna osiągnie 7-8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 989 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania środa z dużym zachmurzeniem i przelotnymi opadami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13-14 st. C. Wiatr umiarkowany, będzie wiał z południowego zachodu. W południe barometry wskażą 987 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Na noc we Wrocławiu synoptycy prognozują umiarkowane i duże zachmurzenie. Nad ranem możliwy jest słaby, przelotny opad deszczu. Termometry pokażą 7-8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 984 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Środa we Wrocławiu upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 13-14 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni. W południe ciśnienie wyniesie 983 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie przyniesie duże zachmurzenie z przelotnymi opadami w godzinach wieczornych. Na termometrach zobaczymy 7-8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 975 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W środę w Krakowie zachmurzenie okaże się umiarkowane i duże. Wieczorem możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 14-15 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 975 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości