TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - środa 24.11. Mglista noc z deszczem i mżawką. Za dnia też będzie padać

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 24.11

Pogoda jutro, czyli w środę 24.11, przyniesie deszczową aurę wielu regionom Polski. Termometry pokażą maksymalnie od 4 do 9 stopni Celsjusza.

W nocy z wtorku na środę (23/24.11) będzie pochmurno i mglisto. Prognozuje się słaby deszcz lub mżawkę o sumie 1-2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 0 stopni Celsjusza na Podlasiu do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami na północy silniejszy, wiatr z zachodu.  

Pogoda na jutro - środa 24.11

Środa upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z niewielkimi przejaśnieniami w zachodniej i południowej części kraju. Na pozostałym obszarze Polski spadnie deszcz o sumie 1-3 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami na północy silniejszy, zachodni.

Prognoza pogody na środę 24.11
Prognoza pogody na środę 24.11tvnmeteo.pl

Warunki biometeo - środa 24.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. W całym kraju odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w środę 24.11
Warunki biometeo w środę 24.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno i deszczowo. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1019 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu, możliwe przejaśnienia. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, będzie wiał z południowego zachodu. W Gdańsku w południe barometry pokażą 1016 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie duże z deszczem. Na termometrach zobaczymy 4 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 997 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 993 hPa .

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno i deszczowo. Termometry pokażą 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z południowego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z małymi przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1010 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno, popada słaby deszcz lub mżawka. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno ze słabymi opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1011 Pa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z południowego zachodu. W południe barometry wskażą 1008 hPa. 

Warunki drogowe w środę 24.11
Warunki drogowe w środę 24.11tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/Darek Delmanowicz

Pozostałe wiadomości