Pogoda na jutro - piątek, 2.12. Nocą -7 stopni, za dnia też będzie mroźno

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 5/6.02
Pogoda na noc 5/6.02tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. W piątek 2.12 będzie przeważnie pochmurno. Miejscami może popadać słaby śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 3 stopnie Celsjusza.

Pogoda na noc 1/2.12

Noc zapowiada się pochmurna z lokalnymi przejaśnieniami. Miejscami popada słaby śnieg. Temperatura minimalna wyniesie od -7/-5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu, przez -2/-4 st. C w centrum kraju, do 0/-1 st. C na zachodzie. Powieje wschodni, słaby wiatr.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - piątek, 2.12

Piątek przyniesie pochmurną aurę z lokalnymi przejaśnieniami. Miejscami możliwy jest słaby opad śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od -3 st. C na Podlasiu, przez 0/-1 st. C w centrum kraju, do 2/3 st. C na zachodzie. Wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - piątek, 2.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 80 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy pochmurna noc z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -4 st. C. Powieje wschodni, słab wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Piątek w Warszawie przyniesie na ogół duże zachmurzenie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do -1 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Barometry pokażą w południe 1016 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pochmurna z niewielkimi przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy -3 st. C. Wiatr wschodni, powieje słabo. Ciśnienie o północy osiągnie 1030 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Piątek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie upłynie na ogół pod znakiem dużego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 1030 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pochmurna z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -2 st. C. Wiatr słaby, będzie wiał ze wschodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1017 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Na piątek w Poznaniu synoptycy prognozują na ogół duże zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Barometry wskażą w południe 1016 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu będzie pochmurna z niewielkimi przejaśnieniami. Termometry pokażą -2 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby. Ciśnienie o północy sięgnie 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka w piątek na ogół duże zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1011 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie przyniesie pochmurną aurę z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura minimalna sięgnie -2 st. C. Wiatr wschodni, okaże się słaby. Ciśnienie o północy wzrośnie do 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa piątek z na ogół dużym zachmurzeniem. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie osiągnie w południe 999 hPa.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości