Pogoda na jutro - niedziela 5.02. Mroźna noc, za dnia lokalnie śnieg

Autor:
/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli niedzielę 5.02, poprzedzi bardzo mroźna noc. Na termometrach zobaczymy miejscami nawet -11 stopni Celsjusza. Dzień także będzie mroźny, lokalnie mogą pojawić się słabe opady śniegu.

Noc zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Miejscami wystąpią słabe opady śniegu. Zrobi się ślisko. Na termometrach zobaczymy od -11 stopni Celsjusza na Ziemi Łódzkiej do -5 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - niedziela 5.02

Niedziela przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Miejscami pojawi się słaby śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od -5 st. C na Podkarpaciu do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z kierunków zmiennych.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo w niedzielę 5.02

Niedziela przyniesie bardzo wysoką wilgotność powietrza w całym kraju, oscylującą w granicach 90 procent. Wszędzie odczujemy zimno, a warunki biometeo będą niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Gdańsk, Gdynia, Sopot

W Gdańsku, Sopocie i Gdyni będzie pochmurno. Temperatura spadnie do -7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, o północy sięgnie 1037 hPa.

Pogoda na jutro - Gdańsk, Gdynia, Sopot

W Gdyni, Sopocie i Gdańsku zapowiada się pochmurna niedziela z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 0 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie spada, w Gdańsku w południe osiągnie 1035 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Kraków czeka pochmurna noc. Termometry pokażą minimalnie -7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr będzie północny i północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy jego wartość wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

To będzie pochmurna niedziela. Temperatura wzrośnie do -4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1005 hPa .

Pogoda na noc - Poznań

Poznań musi przygotować się na przeważnie pochmurną noc, na dodatek będzie ślisko. Temperatura minimalna sięgnie -7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1028 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W Poznaniu będzie przeważnie pochmurno. Temperatura maksymalna wyniesie -1 st. C. Wiatr będzie przeważnie słaby, południowy bądź południowo-wschodni. Ciśnienie spada, w południe jego wartość wyniesie 1024 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie prognozowane jest duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Zrobi się ślisko. Temperatura minimalna osiągnie -9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy sięgnie 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Warszawę w niedzielę czeka duże zachmurzenie. Możliwy jest słaby śnieg. Temperatura maksymalna osiągnie -2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe sięgnie 1022 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Czeka nas pochmurna noc we Wrocławiu. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, o północy sięgnie 1024 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Wrocław w niedzielę zasnują chmury. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -1 st. C. Południowy i południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 1020 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielętvnmeteo.pl

Autor:/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości