Pogoda na dziś - środa 8.02. Chwilami może zaświecić słońce, od -3 do 3 stopni

Autor:
kw//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Środa w całym kraju będzie pochmurna, ale możemy liczyć na rozpogodzenia, dzięki którym jest szansa na skrawek błękitnego nieba i słońce. Na termometrach zobaczymy od -3 do 3 stopni Celsjusza. Powieje słabo i umiarkowanie.

Środa przyniesie nam pochmurne niebo z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami, szczególnie na zachodzie. Temperatura maksymalna wyniesie od -3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 0 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na Pomorzu Zachodnim. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu.

Warunki biometeorologiczne - środa 8.02

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W większości kraju odczujemy zimno, tylko na północnym zachodzie chłód. Warunki biometeorologiczne w całym kraju będą neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Środa w Warszawie zapowiada się bardzo pochmurno, możliwe są przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1032 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu czeka bardzo pochmurna środa, ale możliwe są przejaśnienia. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1043 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie bardzo pochmurne, możliwe są rozpogodzenia. Temperatura maksymalna sięgnie 1 st. C. Słaby wiatr powieje z południowego wschodu. W południe barometry pokażą 1032 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W środę mieszkańcy Wrocławia mogą spodziewać się dużego zachmurzenia z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Powieje słaby wschodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1028 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie środa upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie -1 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby wiatr. W południe barometry wskażą 1018 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kw//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: 300176762/Adobe Stock

Pozostałe wiadomości