Pogoda na jutro - czwartek 24.11. Śnieg będzie padać i w nocy, i w ciągu dnia

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 3.12
Pogoda na noc 3.12tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Pogoda w najbliższych godzinach przyniesie nam opady śniegu. W nocy na termometrach zobaczymy minimum od -5 do 2 stopni Celsjusza. W czwartek uważajcie na drogach - będzie bardzo ślisko.

Noc upłynie pod znakiem przeważnie pochmurnej aury. Na południu, wschodzie i w centrum kraju spodziewane są opady śniegu, które miejscami mogą wynieść nawet ponad 10 centymetrów. Temperatura minimalna wyniesie od -5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr ze wschodu powieje słabo i umiarkowanie. Miejscami może wiać silniej.

Pogoda na jutro - czwartek 24.11

Czwartek przyniesie nam na ogół pochmurne niebo. Na południu, wschodzie i w centrum popada śnieg. Miejscami suma opadów może sięgnąć ponad 10 cm. W regionach zachodnich pojawi się słaby deszcz, lokalnie ze śniegiem. Uważajcie, bo drogi i chodniki będą śliskie. Termometry pokażą maksymalnie od -2 st. C na Podlasiu, przez -1 st. C Suwalszczyźnie, do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Ze zmiennych kierunków powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda na czwartek 24.11
Pogoda na czwartek 24.11tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek 24.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się na poziomie około 80-90 procent. W całym kraju zrobi się zimno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 24.11
Warunki biometeorologiczne w czwartek 24.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie noc będzie pochmurna. Temperatura minimalna sięgnie -1 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, ale okresami może przybierać na sile. Ciśnienie o północy wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Czwartek w Gdyni, Gdańsku i Sopocie zapowiada się pochmurno. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Powieje południowo-wschodni słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie noc będzie pochmurna z opadami śniegu do 10 cm. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Wiatr ze wschodu będzie słaby. O północy barometry wskażą 978 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurny czwartek z opadami śniegu do 10 cm. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 982 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc upłynie pod znakiem na ogół pochmurnego nieba. Termometry pokażą minimum 0 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie pochmurne. Po południu możliwy jest słaby deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Słabo powieje ze zmiennych kierunków. W południe barometry pokażą 1002 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc przyniesie pochmurną aurę z opadami śniegu do 2-4 cm. Na termometrach zobaczymy minimum -2 st. C. Wiatr ze wschodu będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W czwartek mieszkańcy Warszawy muszą spodziewać się na ogół pochmurnego nieba oraz okresami opadów śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie 0 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północny wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu przyniesie pochmurną aurę. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 994 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu czwartek upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 998 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 24.11
Warunki drogowe w czwartek 24.11tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: stock.adobe.com

Pozostałe wiadomości