Pogoda na dziś - wtorek, 30.08. W całym kraju przydadzą się parasole

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli na wtorek 30.08. Czeka nas pochmurny dzień z przelotnymi opadami, a miejscami mogą pojawić się burze. Na termometrach zobaczymy od 19 do 26 stopni, zaś w całym kraju odczujemy komfort termiczny.

Wtorek zapowiada się pochmurno. W całej Polsce spodziewane jest zmienne zachmurzenie i przelotne opady deszczu do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Dodatkowo, na Podkarpaciu mogą wystąpić burze z opadami 10-20 l/mkw. i porywami wiatru sięgającymi 60-80 kilometrów na godzinę. Termometry maksymalnie pokażą od 19 st. C na północnym wschodzie kraju do 26 st. C na Podkarpaciu. Wiatr z północnego zachodu będzie słaby i umiarkowany, miejscami może być silniejszy.

Pogoda na wtorek, 30.08
Pogoda na wtorek, 30.08tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek 30.08

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie 80-90 procent, z czego najwilgotniej będzie na Suwalszczyźnie. Na terenie całej Polski odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeo we wtorek, 30.08
Warunki biometeo we wtorek, 30.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

We wtorek w Warszawie prognozowane jest zachmurzenie zmienne i przelotne opady do 5 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie będzie rosnąć i w południe wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wtorek przyniesie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zmienne zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 21 st. C. Wiatr z północnego zachodu i północy będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie będzie się wahać i w południe barometry pokażą 1019 hPa

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu prognozowany jest wtorek ze zmiennym zachmurzeniem i przelotnym deszczem. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 23 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1011 hPa, a ciśnienie będzie rosnąć.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wtorek we Wrocławiu upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia i przelotnych opadów. Na termometrach zobaczymy 24 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, północno-zachodni. W południe ciśnienie wyniesie 1006 hPa i będzie rosnąć.

Pogoda na dziś - Kraków

Wtorek przyniesie mieszkańcom Krakowa zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 24 st. C. Powieje północno-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 989 hPa, zaś ciśnienie będzie się wahać.

Warunki drogowe we wtorek, 30.08
Warunki drogowe we wtorek, 30.08tvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości