TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - wtorek 23.11. Pochmurna aura z zimowymi opadami. Od 2 do 8 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 23.11

Pogoda dziś, czyli we wtorek 23.11, upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Wystąpią opady deszczu, deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Powieje też silniejszy wiatr.

Na wtorek synoptycy prognozują pochmurną aurę z przejaśnieniami, a na południu z rozpogodzeniami. Na północy, wschodzie i w centrum kraju wystąpi słaby deszcz i deszcz ze śniegiem do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na Podlasiu popada słaby śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 4 st. C w centrum kraju, do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W porywach osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinie na wschodzie kraju.

Warunki biometeo - wtorek 23.11

Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujmy na północy kraju - około 90 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowym, do około 80 procent. Wszędzie odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne na północy i północnym wschodzie kraju, w pozostałych regionach neutralne.

Warunki biometeo we wtorek 23.11
Warunki biometeo we wtorek 23.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wystąpi duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu oraz deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Prognozuje się duże zachmurzenie, przelotnie popada deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 7 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny. W południe barometry pokażą1019 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami, przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Wiatr powieje z zachodu, umiarkowany i dość silny. Ciśnienie w południe wyniesie 1012 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Wystąpi umiarkowane i duże zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał umiarkowanie i dość silnie. W południe barometry pokażą 1010 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Prognozuje się umiarkowane i duże zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 998 hPa. 

Warunki drogowe we wtorek 23.11
Warunki drogowe we wtorek 23.11tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości