TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - poniedziałek 24.01. Mroźny wschód, na zachodzie nawet 8 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 24.01

Pogoda na dziś. W poniedziałek (24.01) wystąpią opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu, które miejscami będą zamarzać. Zrobi się ślisko. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 stopni Celsjusza.

Poniedziałek przyniesie duże zachmurzenie z lokalnymi przejaśnieniami. Od Mazur i Podlasia, przez centrum, po Górny Śląsk, prognozuje się opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu, które miejscami będą zamarzać. Zrobi się ślisko. Na zachodzie Polski mgły mogą utrzymywać się do godzin okołopołudniowych. Temperatura maksymalna wyniesie od -5 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 8 st. C na Ziemi Lubuskiej. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek 24.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. Warunki biometeorologiczne przeważnie okażą się niekorzystne, tylko na południowym wschodzie neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek 24.01
Warunki biometeo w poniedziałek 24.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno, popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie sięgnie 1030 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie będzie duże, wystąpią przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -4 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr będzie wiał z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Na ogół będzie pochmurno, prognozuje się słaby deszcz lub mżawkę. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C.  Południowo-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Przeważnie pochmurno, po południu wystąpią opady śniegu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 0 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 1022 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurna aura z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie osiągnie 1020 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 24.01
Warunki drogowe w poniedziałek 24.01tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości