Pogoda na dziś - piątek 17.03. Dużo słońca i nawet 15 stopni

Autor:
as,ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Piątek 17.03 w całej Polsce upłynie z dużą ilością słońca. Nigdzie nie powinno padać. Termometry wskażą maksymalnie nawet 15 stopni Celsjusza. Aura korzystnie wpłynie na samopoczucie.

W piątek 17.03 w całym kraju zachmurzenie będzie zmienne, przeważnie małe i umiarkowane. W niektórych miejscach dzień zapowiada się wręcz słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na północnym wschodzie do 15 st. C w rejonie Dolnego Śląska. Wiatr z kierunku południowo-wschodniego powieje słabo i umiarkowanie, miejscami silniej.

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza sięgnie 50-60 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W Warszawie w piątek spodziewane jest przeważnie słoneczne niebo. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1011 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Piątek upłynie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie pod znakiem słońca. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany południowo-wschodni, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W piątek niebo nad Poznaniem będzie pogodne. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 13 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Piątek przyniesie mieszkańcom Wrocławia pogodne niebo. Termometry pokażą maksymalnie do 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W piątek w Krakowie będzie słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 12 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 993 hPa.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:as,ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jaga_/Kontakt 24

Pozostałe wiadomości