Pogoda na dziś - niedziela 8.01. Chmury, słaby deszcz i maksymalnie 10 stopni

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 27.03
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 27.03tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W niedzielę możemy spodziewać się pochmurnego nieba. Miejscami słabo popada deszcz. Na termometrach zobaczymy od 1 do 10 stopni Celsjusza.

Pogoda na niedzielę. Czeka nas pochmurny dzień z przejaśnieniami. Na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej niewykluczone są słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. Miejscami porywy wiatru mogą być silniejsze.

Warunki biometeorologiczne - niedziela 8.01

Wilgotność powietrza sięgnie około 80-90 procent. Warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 8.01
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 8.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Niedziela w Gdyni, Gdańsku i Sopocie zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Okresami jego porywy mogą być silniejsze. Ciśnienie w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurna niedziela. Możliwe są jednak przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 984 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu będzie pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. W południe barometry pokażą 988 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W niedzielę mieszkańcy Warszawy muszą spodziewać się dużego zachmurzenia. Temperatura maksymalna sięgnie 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu niedziela upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 996 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości