Pogoda na dziś - czwartek, 3.03. Sporo chmur na niebie, od 2 do 6 stopni

Autor:
dd,
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda dziś, czyli w czwartek 3 marca, przyniesie duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 stopni Celsjusza. Wieczorem miejscami może popadać słaby śnieg.

Czwartek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z rozpogodzeniami. Wieczorem, miejscami, zwłaszcza w południowo-wschodniej części kraju, mogą wystąpić bardzo słabe opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 4-5 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na zachodzie. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy.

Warunki biometeo w czwartek 3.03

Wilgotność powietrza wahać się będzie od 50 do 80 procent. W wielu regionach Polski odczujemy chłód, natomiast na południowym zachodzie komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne przeważnie okażą się neutralne, na południu i południowym zachodzie będą korzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Prognozuje się dużo chmur, możliwe są też rozpogodzenia. Temperatura maksymalna sięgnie 4 st. C. Powieje słaby wiatr, północno-wschodni i północny. W południe barometry pokażą 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wystąpi pochmurna aura z niewielkimi rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Wiatr z kierunków północnych będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie osiągnie 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Będzie pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 6 st. C. Powieje północny, słaby wiatr wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Początkowo będzie pogodnie, w ciągu dnia prognozuje się wzrost zachmurzenia do dużego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu i północy. W południe barometry pokażą 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Synoptycy prognozują małe, przejściowo umiarkowane zachmurzenie wzrastające po południu do dużego. Temperatura maksymalna osiągnie 4 st. C. Powieje północno-zachodni, slaby wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 988 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:dd, anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości