Pogoda na dziś - czwartek 30.03. Przelotne opady w większości kraju i maksymalnie 17 stopni

Autor:
kw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czwartek 30.03 przyniesie nam chmury, a w większości Polski także przelotny deszcz. W najcieplejszej chwili dnia termometry wskażą nawet 17 stopni Celsjusza.

Czeka nas pochmurny czwartek, możliwe są przejaśnienia. W wielu miejscach wystąpią przelotne opady deszczu, padać nie powinno tylko na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Słabo i umiarkowanie powieje z kierunków południowych. Chwilami wiatr może być silniejszy.

Dodatkowo IMGW ostrzega przed burzami w części kraju.

Pogoda na czwartek 30.03
Pogoda na czwartek 30.03tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek 30.03

Wilgotność powietrza osiągnie w czwartek około 90 procent. Wystąpi komfort termiczny, ale pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 30.03
Warunki biometeorologiczne w czwartek 30.03tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Czwartek w Gdyni, Gdańsku i Sopocie upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia i przelotnego deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje z południowego wschodu, a wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe sięgnie 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańcy Krakowa muszą liczyć się z dużym zachmurzeniem i przelotnym deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Okresami może przybierać na sile. W południe ciśnienie osiągnie 987 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu na niebie wystąpi duże zachmurzenie, pojawi się też przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 15 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu, chwilami może wiać mocniej. W południe na barometrach zobaczymy 999 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Czwartek przyniesie mieszkańcom Warszawy duże zachmurzenie z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Powieje słabo i umiarkowanie z południa. W południe barometry wskażą 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu czwartek będzie bardzo pochmurny i przyniesie przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu, chwilami w porywach może wiać mocniej. W południe na barometrach zobaczymy 997 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 30.03
Warunki drogowe w czwartek 30.03tvnmeteo.pl
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości