Pogoda na dziś - czwartek 29.12. Dzień pod znakiem silnego wiatru. Do 12 stopni Celsjusza

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czwartek zapowiada się pochmurno, ale niewykluczone są przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy od 4 do 12 stopni Celsjusza. W całym kraju pojawi się silny wiatr - jego porywy mogą rozpędzać się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Czwartek przyniesie nam pochmurne niebo z przejaśnieniami oraz opady deszczu do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr. Okresami jego porywy mogą osiągać do 40-60 kilometrów na godzinę. W strefie brzegowej może wiać jeszcze silniej - do ponad 75 km/h.

Warunki biometeorologiczne - czwartek 29.12

Wilgotność powietrza sięgnie około 70-90 procent. W całym kraju będzie zimno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 29.12
Warunki biometeorologiczne w czwartek 29.12tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Czwartek w Gdyni, Gdańsku i Sopocie zapowiada się pochmurno, spodziewane są przejaśnienia, może popadać deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Jego porywy mogą osiągać do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pogodny czwartek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Jego porywy mogą rozpędzać się do 40-60 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 988 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie pochmurno z przejaśnieniami, pojawią się też opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z południowego zachodu. Prędkość porywów wiatru może osiągać 40-60 km/h. W południe barometry pokażą 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W czwartek mieszkańcy Warszawy muszą spodziewać się na ogół pochmurnego nieba. Temperatura maksymalna sięgnie 8 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu. Chwilami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu czwartek upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Okresami jego porywy rozpędzą się do 40-60 km/h. W południe barometry wskażą 999 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości