Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: Święto Niepodległości z pochmurną aurą

Najnowsze

[object Object]
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/23

Niedziela upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. Rozpogodzenia pojawią się po południu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 stopni Celsjusza.

W niedzielę czeka nas pochmurne niebo i dużo mgieł. W ciągu dnia powinny pojawić się rozpogodzenia, wędrujące od południa w głąb kraju. Na Pomorzu Zachodnim spadnie słaby deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 st. C na Suwalszczyźnie, przez 12 st. C w centrum, do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje z kierunków południowych, na ogół słabo i umiarkowanie, ale okresami wiatr przybierze na sile.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Największą wilgotność powietrza odczują mieszkańcy Pomorza Zachodniego, bo wyniesie ona 90 procent. W pozostałej części kraju będzie to 90-80 procent. Warunki termiczne będą komfortowe, ale mieszkańcy północy mogą spodziewać się chłodu i wilgoci. Biomet okaże się neutralny.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę
Warunki biometeorologiczne w niedzielętvnmeteo.pl

Prognoza pogody dla wybranych miast

WARSZAWA

Pochmurno i mglisto, w ciągu dnia powinno się przejaśnić. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Wiatr powieje z kierunku południowo-wschodniego, na ogół słabo i umiarkowanie, ale okresami może okazać się silniejszy. Ciśnienie będzie utrzymywać się na poziomie 1005 hPa.

TRÓJMIASTO

Pochmurno i mglisto, w ciągu dnia pojawią się przejaśnienia. Temperatura maksymalna sięgnie 10 st. C. Powieje z południowego wschodu, na ogół słabo i umiarkowanie, chwilami wiatr przybierze na sile. O północy na barometrach zobaczymy 1016 hPa.

POZNAŃ

Pochmurno i mglisto, w ciągu dnia pojawią się rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, ale okresami może okazać się silniejszy. W południe ciśnienie wyniesie 1004 hPa.

WROCŁAW

Pochmurno i mglisto, rozpogodzenia pojawią się w ciągu dnia. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Południowo-wschodni wiatr na ogół okaże się słaby i umiarkowany, ale okresami przybierze na sile. Do południa ciśnienie wzrośnie do 1001 hPa.

KRAKÓW

Pochmurno i mglisto, w ciągu dnia rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Wiatr z kierunku południowo-wschodniego powieje słabo i umiarkowanie, jednak chwilami może okazać się silniejszy. W południe barometry pokażą 991 hPa.

Autor: kw/map / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości