Najnowsze

Pogoda na weekend, pogoda na 5 dni: ostatnie dni września lokalnie przyniosą deszcz. Na termometrach miejscami tylko 10 stopni

Najnowsze

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w dniach 24-28.10
Prognozowana temperatura w dniach 24-28.10Ventusky.com
wideo 2/2
Pogoda na pięć dni 26-30.09

Pogoda w nadchodzących dniach przyniesie niektórym regionom Polski przelotny deszcz. Nie zabraknie też miejsc z pogodną aurą. Temperatura w niedzielę sięgnie 23 stopni, a potem z każdym dniem będzie robić się coraz chłodniej.

Drugi dzień weekendu, czyli niedziela, zapowiada się pochmurna z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza na Podlasiu do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, na ogół południowo-wschodni wiatr.

Pogoda na poniedziałek i wtorek

Poniedziałek upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia. Na zachodzie kraju wystąpi przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 14 st. C na Podlasiu do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy.

Wtorek przyniesie zachodnim regionom Polski przelotny deszcz. Poza tym będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 st. C na Podlasiu do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu.

Prognozowana temperatura w ciągu kolejnych dni
Prognozowana temperatura w ciągu kolejnych dniVentusky

Pogoda na środę i czwartek

Na środę synoptycy prognozują małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Czwartek zapowiada się pogodny, tylko na wschodzie i w centrum popada deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, z południa.

Prognozowane opady w ciągu kolejnych dni
Prognozowane opady w ciągu kolejnych dniVentusky

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości