Najnowsze

Pogoda na pięć dni: dużo słońca, ponad 20 stopni, deszczu jak na lekarstwo

Najnowsze

Prognozowana temperatura w najbliższych dniach
Ventusky.comPrognozowana temperatura w najbliższych dniach

Na najbliższe dni synoptycy prognozują pogodną, a nawet słoneczną aurę. Temperatura wzrośnie powyżej 20 stopni Celsjusza. Miejscami może popadać słaby deszcz.

Środa upłynie pod znakiem pogodnej aury. Na termometrach zobaczymy od 14 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr.

Do 21 stopni

Czwartek zapowiada się słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby, powieje ze zmiennych kierunków.

Prognoza pogody na czwartek i piątektvnmeteo.pl

Piątek będzie pogodny w niemal całym kraju, tylko na Suwalszczyźnie możliwy jest słaby deszcz do 1-2 litrów na metr kwadratowy. Termometry pokażą od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Przelotny deszcz

W sobotę na południu i w centrum kraju przelotnie popada deszcz do 5 litrów na metr kwadratowy. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy.

Prognoza pogody na sobotę i niedzielętvnmeteo.pl

Na niedzielę synoptycy prognozują pogodną aurę w całym kraju. Termometry pokażą od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Prognozowana temperatura w najbliższych dniach
Prognozowana temperatura w najbliższych dniachVentusky.com

Autor: anw/aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutteratock / ventusky.com

Pozostałe wiadomości