Najnowsze

Pogoda na jutro - poniedziałek 3.01. Pojawią się opady deszczu i silne porywy wiatru

Najnowsze

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 02/03.01
Pogoda na noc 02/03.01tvnmeteo.pl
wideo 2/6
tvnmeteo.plPogoda na noc 02/03.01

Pogoda na jutro upłynie pod znakiem deszczu i silnego wiatru. Na termometrach zobaczymy od 5 do 9 stopni Celsjusza. Pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Pogoda na noc: na ogół pochmurno z opadami deszczu do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Nie powinno padać jedynie na południowym wschodzie. Temperatura minimalna wyniesie od 3 st. C Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 50-90 kilometrów na godzinę.

Pogoda na poniedziałek 3.01

Pogoda na jutro: zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Należy spodziewać się opadów deszczu rzędu 4-6 l/mkw. Temperatura maksymalna sięgnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr, który okresami w porywach będzie osiągał do 50-80 km/h, powieje z zachodu.

Pogoda na poniedziałek 03.01
Pogoda na poniedziałek 03.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 3.01

Największa wilgotność powietrza wystąpi na wschodzie kraju. W całej Polsce odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 03.01
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 03.01tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Z zachodu powieje dość silny i porywisty wiatr, który okresami w porywach rozpędzi się do 60-90 km/h. O północy na barometrach zobaczymy 999 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 7 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z zachodu. Okresami jego porywy mogą rozpędzać się do 60-80 km/h. W południe barometry pokażą 1011 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z deszczem. Na termometrach zobaczymy minimum 6 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 50-70 km/h. O północy ciśnienie osiągnie 982 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z zachodu. Chwilami będzie rozpędzał się do 50-70 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 982 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna sięgnie 6 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu. O północy barometry wskażą 998 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, który okresami może osiągać do 50-70 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 998 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z deszczem. Termometry pokażą minimum 6 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z północy. Okresami w porywach będzie osiągać do 50-80 km/h. O północy na barometrach zobaczymy 993 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 991 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna sięgnie 7 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny - w porywach może chwilami osiągać 50-70 km/h. O północy barometry pokażą 996 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr. Chwilami może rozpędzać się do 50-70 km/h. W południe barometry wskażą 995 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości