Pogoda na dziś: sobota pochmurna i deszczowa

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę 28.08
Prognoza pogody na sobotę 28.08tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Prognoza pogody na dziś 28.08

Pogoda na dziś zapowiada się deszczowo, choć opady powinny mieć przelotny charakter. Na termometrach będzie maksymalnie od 16 do 21 stopni Celsjusza. Biomet będzie niekorzystny.

Pogoda na dziś: zachmurzenie będzie duże, ale pojawią się też przejaśnienia. Wystąpią przelotne opady deszczu rzędu 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza na Ziemi Lubuskiej, przez 17 st. C na Dolnym Śląsku i Podlasiu, do 21 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby, miejscami umiarkowany. Powieje z kierunków zmieniających się, z przewagą zachodniego.

Warunki biometeo w sobotę 28.08

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie około 90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w sobotę 28.08
Warunki biometeo w sobotę 28.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 19 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny i północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 983 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże i opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 18 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-zachodni. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby, zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1000 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie duże i opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 17 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 999 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości