Najnowsze

Płonący tajemniczy "spodek" na londyńskiej drodze. Policja nie wierzyła własnym oczom

Najnowsze

Tajemniczy obiekt w zachodnim Londynie
Tajemniczy obiekt w zachodnim Londynie

Londyńska policja otrzymała nietypowe zgłoszenie. Kilka dni temu jeden z mieszkańców poinformował funkcjonariuszy, że na drodze znajduje się "tajemniczy płonący obiekt".

O obecności tajemniczego obiektu w zachodnim Londynie poinformował jeden z mieszkańców, który zadzwonił na numer alarmowy. Na miejscu pojawiła się nie tylko policja, lecz także funkcjonariusze z Biura Zarządzania Kryzysowego oraz Straż Pożarna.

- Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom. To wyglądało jak miejsce katastrofy UFO - relacjonowała na swoim Facebookowym profilu londyńska policja.

"Latający" piec?

Tajemniczy pomarańczowo-niebieski obiekt leżał na środku drogi i płonął. Zdaniem mundurowych rzeczywiście przypominał latający spodek, przez co w sieci pojawiły się głosy, że to... UFO. Prawda okazała się być jednak zupełnie inna.

Leżący na drodze obiekt to... piec do pizzy, który najprawdopodobniej spadł z wózka. Na razie nikt nie wie, kto jest lub był jego właścicielem, oraz w jaki sposób znalazł się na drodze.

Autor: PW/map / Źródło: Huffington Post

Pozostałe wiadomości