Najnowsze

Mieszkańcy myśleli, że to UFO. Zobaczcie niezwykłe zjawisko

Najnowsze

Niezwykle tajemnicza chmura

We wtorek 15 września, w Dzień Niepodległości Kostaryki mieszkańcy tego kraju mogli zobaczyć na niebie niezwykle tajemniczą i barwną chmurę.

Opalizująca, zabrwiona kolorami tęczy chmura została niedawno zauważona w Kostaryce. Jak informują mieszkańcy, pojawiła się we wtorek po południu w Dzień Niepodległości tego kraju. Była widoczna w wielu miastach m.in. w San Jose, Parrita, Pavas, Escazu i Hatillo.

Niektórzy obserwatorzy za pomocą swoich telefonów uwiecznili to niezwykłe zjawisko, które niemal od razu trafiło do sieci. Na materiałach zdjęciowych i filmowych widać, jak tworzyły się magiczne chmury. Niektórzy opisywali je jako hashtagami jako: koniec świata lub Ufo.

"End of Times" ☁ ☁ currently over #escazucostarica #endoftimes #clouds #current #costarica #beautiful #nature #universe #escazuZdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ralindu (@raralinlin) 18 Wrz, 2015 o 12:05 PDT

Mieszkańcy zaskoczeni

- Mój syn od razu chwycił za aparat i zaczął robić zdjęcia i filmy. Byliśmy tak zaskoczeni. Nie mieliśmy pojęcia co to było. Nigdy nie widzieliśmy czegoś podobnego - relacjonował telewizji ABC News jeden z mieszkańców Escazu Joey Petita.

- To było wspaniałe, jakby znak od Boga - mówiła Jessie Montealegre.

Zjawisko optyczne

Według miejscowych synoptyków zjawisko to można zobaczyć niezwykle rzadko. Powstaje w wyniku załamania się światła słonecznego w kropelkach wody i kryształkach lodu zwieszonych w chmurze,

Autor: PW/rp / Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości