Ze świata

"Star Trek: w nieznane" kasowym hitem weekendu

Ze świata

UIPFilm wyprodukowany przez Paramount Pictures otrzymał pozytywne recenzje od krytyków i widzów

Najnowszy rejs statku kosmicznego Enterprise wystartował z dużym powodzeniem. "Star Trek: w nieznane" cieszył się tuż po premierze dużym zainteresowaniem widzów z USA. W pierwszy weekend po premierze twórcy zdążyli zarobić niecałe 60 mln dolarów.

Premiera filmu "Star Trek: W nieznane" okazała się kasowym hitem. W Stanach Zjednoczonych tylko w weekend zarobił 59,6 mln dolarów. Kolejna część Gwiezdnej Wędrówki była najchętniej oglądanym filmem w amerykańskich kinach. "W nieznane" to trzynasty odcinek filmowej fantastycznonaukowej serii, znanej na całym świecie. W rolach głównych wystąpili Chris Pine i Zachary Quinto.

Będzie ciąg dalszy

Film wyprodukowany przez Paramount Pictures otrzymał pozytywne recenzje od krytyków i widzów, którzy dali mu wynik 85 punktów na sto możliwych w skali, która wskazuje na oceny filmów.

Dla wytwórni duży popyt to dobra wiadomość, bowiem ostatnie wyprodukowane filmy, jak "Zoolander 2" oraz "Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia" nie cieszyły się dużym zainteresowaniem kinomanów. Jednak premiera "W nieznane" cieszyła się mniejszym zainteresowaniem, niż poprzednie dwie części z 2009 i 2013 roku. "Star Trek" świętuje swoje 50-lecie w tym roku. Paramount ogłosił, że powstanie kolejna część serii, jednak nie ujawniono jeszcze daty premiery.

Zwiastun innego filmu Paramount Pictures "Co gryzie Gilberta Grape'a?"

Autor: PMB/gry / Źródło: CNN Money

Źródło zdjęcia głównego: UIP

Pozostałe wiadomości