Ranking 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie. Ogłoszono wyniki

Autor:
red.
Źródło:
TVN24 Biznes
Gala 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie
Gala 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie
TVN24
TVN24Gala 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie

Paweł Biernat z Biotts, Karolina Borner z Vocaly Pro i Monika Pobrotyń z North.pl znaleźli się w czołówce Rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie. Nagrodę specjalną od TVN Media otrzymała firma cux.io. Gala finałowa 11. edycji rankingu odbyła się w Esport SPOT w Elektrowni Powiśle.

Na miejscach 3-10 Rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie znaleźli się: Kamila Staszczyszyn i Kuba Matyka z MELT, Katarzyna Zielińska, Alicja Stankiewicz, Małgorzata Zielińska i Marek Turkiewicz z coat-it, Kamil Sabatowski, Konrad Krawczyk i Michał Krawczyk z NaturalAntibody, Krystian Kulczycki, Daniel Jarząb i Radosław Ruda z PayEye, Iga Czubak z Planteris, Paweł Jabłoński z MEETING15 oraz Dominika Szot z IT’S HER GAME.

- Od 11 lat wybieramy pięćdziesięciu najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie. To są polskie firmy, start-upy, firmy technologiczne, osoby, które swoją kreatywność przekuwają w kreatywność zastosowaną - opowiada w rozmowie z TVN24 Agata Kiszluk-Krzemień, koordynatorka konkursu. - Budują firmy, budują biznesy, tworzą idee, fundacje, które nie tylko zarabiają pieniądze, ale też mają wpływ na przyszłość, na ludzkość - dodaje.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

Paweł Biernat, BiottsTVN24

- W obecnej rzeczywistości coraz więcej rozwiązań, których potrzebujemy, to rozwiązania w obszarze technologii - zauważa Andrzej Karasowski, Dyrektor Premium TV w TVN Media. Podczas wieczornej gali wręczona została nagroda specjalna. Otrzymała ją firma cux.io, które weźmie udział w programie Test&Learn with TVN Media. Program daje możliwość weryfikacji i przetestowania potencjału wyróżnionego start-upu w realnym środowisku biznesowym TVN Grupa Discovery.

- Stworzyliśmy narzędzie, które samo, zaoszczędzając czas, oszczędzając kompetencje analityczne, których często w firmach nie ma, wykrywa wzorce zachowań, takie jak na przykład problemy na stronach, w produktach cyfrowych, które mogą sprawiać, że biznesy zaczną tracić, zacznie spadać im konwersja, zaczną mniej zarabiać, mniej się rozwijać - wyjaśnia Kamila Kotowska, Head of Marketing w cux.io.

- Cieszymy się z tej współpracy (...). Mam nadzieję, że dużo się od siebie wzajemnie nauczymy - dodaje Marta Lipka-Krawczyk, Head of Sales w cux.io.

Ranking 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie

Konkurs 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie jest adresowany do osób, które wykazały się nieszablonowym myśleniem, tworząc innowacyjny projekt biznesowy.

Organizatorem konkursu jest wydawca brief.pl. Wśród partnerów jest spółka TVN Media.

Autor:red.

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości