"Biznesowe Oscary" rozdane

Autor:
red.
Źródło:
TVN24 Biznes
Zasady przyznawania Nagród Polskiej Rady Biznesu
Zasady przyznawania Nagród Polskiej Rady BiznesuTVN24 BiS
wideo 2/15
TVN24 BiSZasady przyznawania nagród Polskiej Rady Biznesu

W poniedziałek poznaliśmy laureatów 12. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Wydarzenie poprowadzili przewodniczący Kapituły Nagrody PRB Krzysztof Kulig oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Oprócz trzech głównych kategorii kapituła przyznała również Nagrodę Specjalną.

W poniedziałek poznaliśmy laureatów 12. edycji Nagrody PRB w każdej z trzech kategorii konkursowych: "Sukces", "Wizja i innowacje" oraz "Działalność społeczna".

Laureaci 12. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu

Nagroda PRB pod patronatem Zarządu Polskiej Rady Biznesu w kategorii "Wizja i innowacje" za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowej idei biznesowej, trafiła do Piotra Harasimowicza, założyciela i prezesa Vector Synergy.

Laureatem Nagrody PRB "Wizja i innowacje" został Piotr Harasimowicz
Laureatem Nagrody PRB "Wizja i innowacje" został Piotr HarasimowiczTVN24 BiS

Nagrodę PRB im. Jana Kulczyka w kategorii "Sukces" za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek, dostała Marta Półtorak, prezes spółki Marma Polskie Folie.

Nagrodę PRB w kategorii "Sukces" otrzymała Marta Półtorak
Nagrodę PRB w kategorii "Sukces" otrzymała Marta PółtorakTVN24 BiS

Nagrodę PRB im. Andrzeja Czerneckiego w kategorii "Działalność społeczna" za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym, otrzymał Jakub Wygnański, założyciel i prezes pracowni STOCZNIA oraz współtwórca Funduszu Obywatelskiego.

Nagrodę PRB w kategorii "Działalność społeczna" otrzymał Jakub Wygnański
Nagrodę PRB w kategorii "Działalność społeczna" otrzymał Jakub WygnańskiTVN24 BiS

Oprócz nagród w kategoriach konkursowych, Kapituła Nagrody PRB, w skład której wchodzą autorytety życia gospodarczego, naukowego, kulturalnego, a także członkowie rodzin Patronów Nagrody, przyznała Nagrodę specjalną PRB im. Jana Wejcherta - za całokształt działalności lub szczególne osiągnięcia, które wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego życia gospodarczego i społecznego. Nagrodę otrzymał prof. Norman Davies, angielski historyk zajmujący się Polską.

Nagrodą Specjalną PRB został uhonorowany prof. Norman Davies
Nagrodą Specjalną PRB został uhonorowany prof. Norman DaviesTVN24 BiS

Wyróżnienie to otrzymało wielu wybitnych Polaków, w ostatnich latach byli to ks. Adam Boniecki, Jurek Owsiak i prof. Adam Strzembosz.

Nagroda Polskiej Rady Biznesu to wyróżnienie dla przedsiębiorców i działaczy społecznych przyznawane od 2012 roku przez Polską Radę Biznesu, organizację zrzeszającą właścicieli i prezesów największych firm działających w Polsce.

Gala 12. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu
Gala 12. edycji Nagrody Polskiej Rady BiznesuTVN24 BiS

Autor:red.

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 BiS

Pozostałe wiadomości