Operatorzy telekomunikacyjni przyznali TVN24 nagrodę specjalną. "Za 20 lat rzetelnego informowania"

Autor:
red.
Źródło:
TVN24 Biznes
MiŚOT przyznali TVN24 nagrodę specjalną
MiŚOT przyznali TVN24 nagrodę specjalną
TVN24
TVN24MiŚOT przyznali TVN24 nagrodę specjalną

Podczas zjazdu Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT) w Bukowinie Tatrzańskiej została przyznana nagroda specjalna dla TVN24. Podczas uroczystości wręczenia podziękowano "za 20 lat rzetelnego informowania, podejmowania tematów trudnych, także lokalnych".

Nagrodę w imieniu TVN24 odebrał Krzysztof Całek, szef działu regionalnego TVN24 w Krakowie, a wręczał Krzysztof Czaja, prezes Fundacji Nasza Wizja.

- Chciałbym podziękować za tę nagrodę i podziękować państwu za to, że nas wspieraliście w tym trudnym czasie, który jest za nami. Mam nadzieję, że cały czas będziecie z nami i mam nadzieję do zobaczenia w najbliższym czasie - powiedział Całek.

MiŚOT przyznali TVN24 nagrodę specjalną

"Za 20 lat rzetelnego informowania, podejmowania tematów trudnych, także lokalnych. Dziennikarze stacji docierają w najbardziej odległe zakątki kraju, prezentując problemy, wyzwania, ale i sukcesy odnoszone w Polsce lokalnej przez tysiące małych i średnich przedsiębiorców" - stwierdzono w uzasadnieniu nagrody.

Dodano też: "Prawda, gospodarka rynkowa, sukces przedsiębiorcy, prawa klienta, równe warunki dla uczestników rynku zawsze były dla dziennikarzy TVN24 wartościami najważniejszymi".

TVN24

Zjazd MiŚOT

Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony, "zjazd MiŚOT to dwa dni prezentacji, paneli dyskusyjnych i warsztatów". "Będzie mowa z prawie, finansach, biznesie, branży i gospodarce, a także akcjach i projektach Grupy MiŚOT. O wszystkim opowiedzą praktycy. Najważniejsza będzie jednak możliwość wysłuchania zdania operatorów, poznania ich oczekiwań i wymiana doświadczeń" - napisano w zapowiedzi imprezy.

Autor:red.

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości