To tutaj padła wielka wygrana w Lotto. "Klienci są zainteresowani, pytają"

Autor:
mb/ToL
Źródło:
TVN24 Biznes
Szóstka w Lotto w Sławnie
Szóstka w Lotto w SławnieTVN24
wideo 2/3
TVN24Szóstka w Lotto w Sławnie

Sławno dołączyło do listy miast, w których padła szóstka w Lotto. Szczęśliwiec, który wysłał kupon w tej zachodniopomorskiej miejscowości, otrzyma ponad 30 milionów złotych netto. - Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdyby to był nasz stały klient - powiedziała w rozmowie z TVN24 Jolanta Babicz, właścicielka sklepu, w którym zakupiono kupon.

W sobotę, 3 grudnia br. w Lotto wylosowano następujące liczby: 4, 20, 25, 26, 40 oraz 49. Takie liczby znalazły się na kuponie jednego z graczy, wysłanym w Sławnie.

Szóstka w Lotto w Sławnie

Właścicielka sklepu, w którym zakupiono kupon, gratuluje wygranej i liczy, że pieniądze trafią do jednego z jej stałych klientów. - Tutaj został zakupiony szczęśliwy los. Niestety, nie wiemy, kto to jest. Mamy nadzieję, że jest to nasz klient. Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdyby to był nasz stały klient. Funkcjonujemy od 30 lat, mamy stałych klientów, wiernych (...) - powiedziała w rozmowie z TVN24 Jolanta Babicz.

Właścicielka liczy, że po wygranej będzie większy ruch w sklepie, a punkt będzie uznawany za szczęśliwy, mimo że znajduje się pod numerem 13. - Mamy taką nadzieję. To szczęśliwa trzynastka, bo jesteśmy w Sławnie przy ulicy Witosa 13C - dodała.

Jolanta Babicz przyznała, że nie wie, kto jest właścicielem zwycięskiego kuponu. - Na 100 procent mogę powiedzieć, że to nie my. Klienci są zainteresowani, pytają. Wczoraj (w poniedziałek - red.) był taki bardzo gorący dzień, myślę, że chyba w każdym domu, to był gorący temat, w każdym zakładzie pracy. Zastanawiają się, kto to może być, czy ktoś ze Sławna, czy z okolic Sławna - wskazała właścicielka sklepu.

Sobotnia szóstka wyniosła 33 357 545,90 zł, ale ostateczna kwota, jaka trafi do szczęśliwca, będzie niższa. Od każdej wygranej powyżej 2280 zł pobierany jest 10-proc. podatek. W tym przypadku podatek wyniesie 3 335 754,59 zł, co oznacza, że zwycięzca otrzyma 30 021 791,31 zł.

Szóstka ze Sławna trafiła na 4. miejsce na liście najwyższych wygranych w Lotto.

Jeden zakład Lotto kosztuje 3 zł. Na kuponie należy skreślić 6 z 49 liczb, można to zrobić samodzielnie lub zagrać na chybił trafił.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mb/ToL

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości