TVN24 Biznes | Z kraju

Prace serwisowe w bankach. Klientów czekają utrudnienia

TVN24 Biznes | Z kraju

Autor:
mb/ToL
Źródło:
TVN24 Biznes
Glapiński: cała RPP jest zdeterminowana do obniżenia inflacji do celu (wideo z 9 marca 2022)
Glapiński: cała RPP jest zdeterminowana do obniżenia inflacji do celu (wideo z 9 marca 2022)
wideo 2/7
Glapiński: cała RPP jest zdeterminowana do obniżenia inflacji do celu

Bank Pekao, BNP Paribas, Bank Millennium, Citi Handlowy oraz Getin Bank - to banki, które w najbliższych dniach zaplanowały prace serwisowe. W związku z tym klienci muszą przygotować się na utrudnienia w dostępie do niektórych usług.

Bank Pekao

W nocy z niedzieli na poniedziałek, w godzinach 1.00 do 4.30, klienci Banku Pekao nie zalogują się do serwisu Pekao24, nie skorzystają z aplikacji PeoPay, Pekao24Makler oraz platformy eTrader Pekao i karty debetowej. "Wypłać wcześniej gotówkę z bankomatu, jeśli w tych godzinach planujesz płatności kartami lub aplikacją PeoPay" - radzą przedstawiciele Pekao.

BNP Paribas

W piątek od godziny 21.00 do soboty do godziny 6.00 systemy GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes (Host to Host) będą niedostępne ze względu na prowadzone prace serwisowe.

Bank Millennium

W nocy z niedzieli na poniedziałek, w godzinach 23.00-4.00, mogą wystąpić utrudnienia z autoryzacją i realizacją płatności zbliżeniowych Blik

Citi Handlowy

Od piątku od godziny 22.00 do soboty do godziny 6.00 będą prowadzone prace serwisowe systemów bankowych. W tym czasie niedostępne będą: bankowość internetowa Citibank Online, aplikacja mobilna Citi Mobile, płatności w internecie, płatności Blik oraz płatności kartą kredytową. Ponadto problemy będą dotyczyły usługi "Płacę z Citi Handlowy".

Jednocześnie zastrzeżono, że nie powinno być problemu z wypłatą w bankomatach, realizacją przelewów poprzez CitiPhone, płatnościami (w tym w internecie) za pomocą Apple Pay i Google Pay.

Przedstawiciele Citi Handlowe zastrzegli, że godziny prac serwisowych "mogą ulec przedłużeniu".

Getin Bank

W nocy z piątku na sobotę, od godziny 23.50 do 7.00, nie będzie można zalogować się do bankowości mobilnej i internetowej. Powodem będą prace serwisowe.

TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO:

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mb/ToL

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości