Newsy, programy i TVN24 na żywo wszędzie. Jest aplikacja na Androida

Tech

TVN24 (Fakty TVN)Aplikacja TVN24 już dostępna na urządzeniach z systemem Android

Aplikacja TVN24 jest już dostępna na telefony i tablety z systemem Android. Teraz możesz przeglądać informacje z naszego serwisu i oglądać TVN24 na żywo na wszystkich urządzeniach z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi – najnowsza aplikacja dołącza bowiem do wcześniejszych, wydanych na iOS i Windows Phone.

Dzięki aplikacji wszystkie najważniejsze informacje możesz mieć teraz zawsze przy sobie. W łatwy sposób przejrzysz newsy z naszych najważniejszych kategorii (Polska, Świat, Sport, Biznes czy Kultura i Styl).

Wygodnie obejrzysz też swoje ulubione programy, takie jak: "Fakty po Faktach", "Kropka nad i", "Polska i Świat". Jeszcze łatwiej dotrzesz do najciekawszych wideo i zdjęć z całego świata. Artykułami możesz szybko podzielić się ze swoimi znajomymi na Facebooku, Twitterze lub przesłać je e-mailem.

TVN24 na żywo na ekranie telefonu

Aplikacja umożliwia także oglądanie na żywo telewizji TVN24. Aby uruchomić transmisję na żywo wystarczy posiadać wykupiony abonament na usługę i zalogować się w aplikacji.

Abonament po rejestracji do Konta TVN kupić można standardowo na naszej stronie internetowej lub w mobilnej wersji serwisu, do której przekieruje Cię aplikacja. Po zakupie aplikacji wystarczy zalogować się na konto, przy pomocy którego dokonano zakupu i uruchomić transmisję.

Jak pobrać?

Darmową aplikację TVN24 można pobrać na urządzenia z systemem Android w wersji od 2.3.3 i wyższych.

Aplikację na telefony i tablety znajdziecie w sklepie Google Play, wpisując w wyszukiwarce TVN24 lub po tym linkiem:

Aplikacja TVN24 na Androida

Co w Androidzie?

W aplikacji na telefonie informacje można wygodnie przeglądać w wersji pionowej, na tablecie również poziomej. Aby zmienić kategorię newsów wystarczy skorzystać z menu, które można wysunąć klikając przycisk na górnej belce.

Aby przewijać kolejne artykuły w wybranej kategorii wystarczy użyć strzałek prawo/lewo. Dzięki przyciskowi "share" artykułem można podzielić się w e-mailu lub w serwisach społecznościowych.

Aby uruchomić transmisję TVN24 wystarczy zalogować się, używając przycisku "Zaloguj się", a następnie wybrać "Na żywo". W aplikacji można także wygodnie przeglądać wideo i foto. W galeriach "tapnięcie" zdjęcia spowoduje usunięcie podpisów i miniatur, dzięki czemu fotografie można przeglądać na pełnym ekranie.

Czekamy na Wasze uwagi!

Z niecierpliwością czekamy na Wasze uwagi o aplikacji. Możecie zostawiać je w komentarzach pod newsem lub pisać na kontakt24@tvn.pl. Każda uwaga będzie dla nas cenna w planowaniu kolejnych wersji aplikacji.

Przypominamy, że z aplikacji TVN24 można korzystać również w systemach iOS i Windows Phone. Jak pobrać i korzystać z tych aplikacji – dowiesz się tutaj.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 (Fakty TVN)