Nagrody za paragony. Dzisiaj kolejne losowanie

Pieniądze

TVN24.plNarodowa Loteria Paragonowa potrwa do końca września br.

Losowanie nagród II stopnia narodowej loterii paragonowej odbędzie się już dziś wieczorem. Do wygrania będzie notebook i tablet. W losowaniu biorą udział paragony zarejestrowane w kwietniu tego roku.

W piątkowym losowaniu do rozdania będzie Notebook Lenovo oraz iPad Air 2. W losowaniu udział wezmą paragony zarejestrowane kwietniu. Przypomnijmy, że wśród zarejestrowanych w poprzednim miesiącu paragonów, 16 maja odbyło się losowanie nagrody głównej, czyli opla astry.

Nagrody specjalne

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie loteriaparagonowa.gov.pl.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, której celem jest uświadomienie Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Biorąc paragon wspierasz uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi.

W czasie trwania Narodowej Loterii Paragonowej (1 października 2015 r. - 30 września 2016 r.) co miesiąc wśród zgłoszonych paragonów fiskalnych losowany jest zwycięzca opla astry. Dotychczas MF przekazało siedem takich samochodów.

Wśród nagród pojawiają się także nowoczesne tablety iPad Air 2. A co trzy miesiące obok opla astry losowana jest również nagroda specjalna - opel insignia.

Resort finansów przypomina, że aktualnie (kwiecień-czerwiec) trwa rejestracja paragonów z branży "konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych".

Zobacz materiał o rekordowych wygranych w loteriach (06.05.2016):

Rekordowe wygrane w loteriach

Autor: mb / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24.pl