Najnowsze

Chcesz wychować następcę Messiego? Blajer wyjaśnia, ile to kosztuje

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN24 Biznes i Świat"Biznes dla Ludzi" cz.1

Inwestycja w dzieci to nie tylko zapewnienie naszym pociechom odpowiedniego wykształcenia. Może to być również inwestycja w ich karierę sportową. W programie "Biznes dla ludzi" Paweł Blajer wyjaśnił, jak wychować piłkarza i ile to kosztuje.

Jeżeli marzysz o tym, aby twój syn albo córka poszli w ślady Cristiana Ronaldo, Leo Messiego czy Roberta Lewandowskiego, musisz przygotować się na spore wydatki. Jakie?

- Zauważyć można to właśnie dzięki takim programom jak nasz. Piłkarskie przedszkole Legii Warszawa jest pierwszym sposobem, aby odkryć w dziecku talenty, które być może w przyszłości rozwiną się w coś, co zwróci tę inwestycję. W dzieciach dostrzega się koordynację i zainteresowanie sportem - podkreślił Marcin Harasimowicz, sekretarz Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

I dodał: - Każdy sport i ruch jest świetnym wyjściem do tego, aby w przyszłości osiągnąć sukces. Sport sprzyja całemu naszemu życiu i rozwojowi.

Ile to kosztuje? - Mówimy tu o inwestycji nie tylko pieniędzy, ale też czasu i zaangażowania. W miesiącu są to koszty ok. 150 zł, cztery treningi, zajęcia trwają przez cały rok - zaznaczył Harasimowicz. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Program "Biznes dla ludzi" w TVN24 Biznes i Świat od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

Autor: red. / Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Biznes i Świat