Pogoda na jutro - sobota 29.10. Ciepło, ale w niektórych regionach porywiście powieje

Autor:
as,ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W sobotę 29.10 deszcz może popadać słabo jedynie na północnym wschodzie kraju. W niektórych regionach wiatr mocno się rozpędzi. Termometry w najcieplejszej chwili dnia wskażą od 14 do 21 stopni Celsjusza.

Na sobotę prognozowane jest zachmurzenie od umiarkowanego na południu, do dużego z rozpogodzeniami w centralnych i północnych regionach kraju. Na północnym wschodzie możliwe są słabe opady deszczu.

Temperatura maksymalna wyniesie od 14-15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 17-18 st. C w środkowej części Polski, do 21 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany, na północy i wschodzie w porywach osiągając do 40-50 kilometrów na godzinę. Powieje z kierunku zachodniego.

Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza osiągnie poziom około 70-90 procent, przy czym najwyższa będzie na północnym wschodzie kraju. W większości kraju będzie odczuwalne ciepło. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W sobotę mieszkańców Warszawy czeka duże zachmurzenie, przejściowo całkowite. Temperatura maksymalna wyniesie 17-18 st. C. Wiatr będzie zachodni słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1006 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Sobota upłynie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie pod znakiem dużego zachmurzenia z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 14-16 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, porywisty, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Sobota w Poznaniu przyniesie duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 17-18 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Sobota we Wrocławiu upłynie pod znakiem umiarkowanego i dużego zachmurzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20-21 st. C. Powieje umiarkowany południowo-zachodni wiatr, skręcający na zachodni. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka w sobotę umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 19-20 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 996 hPa.

Warunki drogowe w sobotę
Warunki drogowe w sobotętvnmeteo.pl

Autor:as,ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: s_bawor/Kontakt 24

Pozostałe wiadomości