TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - poniedziałek 15.11. Pochmurno i chłodno, od 3 do 9 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 23/24.01
Pogoda na noc 23/24.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 14.11

Pogoda na jutro. W poniedziałek czeka nas dalszy ciąg pochmurnej i wilgotnej aury. Po ustąpieniu mgieł przejaśniać będzie się w nielicznych miejscach. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 9 stopni Celsjusza.

W ciągu kolejnej doby Polska znajdzie się w zasięgu rozległego wyżu Uta, którego centrum przemieszczać się będzie znad Skandynawii, przez kraje bałtyckie, w kierunku wschodniej części Ukrainy. Nad Polską zalegać będzie chłodna wilgotna masa powietrza polarno-morskiego.

Pogoda na noc z niedzieli na poniedziałek 14/15.11

Noc w przeważającej części kraju upłynie z pochmurnym niebem, miejscami możliwe są słabe opady mżawki. Przejściowe rozpogodzenia pojawią się jedynie na południu Polski i tam należy spodziewać się mgieł ograniczających widzialność do 100-200 metrów. 

Przed gęstymi mgłami ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Temperatura minimalna wyniesie od -1 do 0 stopni Celsjusza na krańcach północno-wschodnich, przez 1-2 st. C na południu, do 3-5 st. C na pozostałym obszarze kraju. Miejscami w południowych regionach przy większych rozpogodzeniach możliwe są spadki temperatury poniżej 0 st. C. Z kierunku południowo-wschodniego wiatr powieje ze słaba siłą.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl

Pogoda na poniedziałek 15.11

W poniedziałek czeka nas pochmurna aura z przejaśnieniami i rozpogodzeniami na południu oraz miejscami na wschodzie i północnym wschodzie kraju. Lokalnie mogą wystąpić słabe opady mżawki. Termometry wskażą maksymalnie od 3-4 st. C w rejonie Suwałk, przez 5-7 st. C w centrum oraz na północy i zachodzie, do 8-9 st. C na południu kraju. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl

Warunki biometeo w poniedziałek 15.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie 70-80 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z zamgleniami. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1016 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje słaby, wschodni i południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1017 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z zamgleniami i opadami mżawki. Temperatura spadnie minimalnie do 4 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 1031 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno, możliwa mżawka. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1032 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z zamgleniami i opadami mżawki. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1018 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno, możliwe słabe opady mżawki. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1015 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z silnymi zamgleniami i mgłami. Temperatura spadnie minimalnie do 4 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Nad ranem pochmurno z silnymi zamgleniami i mgłami. W ciągu dnia przejaśnienia i rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1012 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z silnymi zamgleniami i mgłami. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie waha się, o północy osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Nad ranem pochmurno z silnymi zamgleniami i mgłami. W ciągu dnia przejaśnienia i rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1000 hPa i będzie spadać.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości