Pogoda na dziś - poniedziałek 07.03. W kilku regionach przyda się parasol

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W poniedziałek temperatura sięgnie maksymalnie do 7 stopni Celsjusza na zachodzie Polski. Dla dużej części kraju synoptycy prognozują słabe opady śniegu z deszczem i śniegu.

Poniedziałek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami. We wschodnich, południowych i centralnych regionach pojawią się słabe opady śniegu rzędu 1-2 centymetrów oraz śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na południowym wschodzie, przez 4 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z kierunku północnego.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 80-90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne, w zależności od części kraju, okażą się niekorzystne lub neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1007 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 6 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 2 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 993 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości