Pogoda na jutro - czwartek, 3.03. Uwaga, nocą znów chwyci mróz

Autor:
dd,
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w czwartek 3 marca, przyniesie więcej chmur. Pod koniec dnia możliwe są niewielkie opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie do 6 stopni Celsjusza. Czeka nas kolejna mroźna noc.

Pogodny wyż, który zapewnił nam ostatnio kilka dość słonecznych dni zdecydowanie osłabł, a jego centrum dość szybko oddali się znad naszego kraju przez Danię, w kierunku Norwegii. Pozwoli to tym samym wedrzeć się od północy nad obszar Polski płytkiej zatoce niżu znad Rosji ze słabo wyrażonym frontem atmosferycznym, za którym napłynie chłodne powietrze z północy. Obecność frontu nad Polską przejawi się w nocy głównie zwiększonym zachmurzeniem w północnej części kraju, natomiast w ciągu dnia wzrośnie ono na całym jego obszarze.

Pogoda na noc 2/3.03

Nocą na wschodzie będzie pochmurno. W północnej części kraju zachmurzenie okaże się umiarkowane, wzrastające stopniowo do dużego, a nawet całkowitego. Na pozostałym obszarze kraju możemy liczyć na pogodne niebo. Padać nie powinno. Na termometrach zobaczymy od -6 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku, przez -4 st. C w centrum, do -2 st. C na Pomorzu oraz na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby, powieje z kierunków północnych.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - czwartek, 3.03

Czwartek przyniesie zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Wieczorem, miejscami, zwłaszcza w południowo-wschodniej części kraju, mogą pojawić się bardzo słabe opady śniegu. Termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą od 2 st. C na Suwalszczyźnie, 4 st. C/5 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na zachodzie. Powieje słaby i umiarkowany, północny wiatr.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo w czwartek 3.03

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 50-80 procent. W wielu regionach kraju odczujemy chłód, na południowym zachodzie komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne przeważnie będą neutralne, na południu i południowym zachodzie korzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimalnie -4 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 1007 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pojawi się dużo chmur, ale też możliwe są rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby, północno- wschodni i północny wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1004 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Nocą zachmurzenie będzie umiarkowane wzrastające do dużego. Temperatura minimalna wyniesie -2 st. C. Powieje słaby, północno- zachodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1021 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Prognozuje się pochmurną aurę z niewielkimi rozpogodzeniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 5 st. C. Wiatr będzie wiał z kierunków północnych, słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1020 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc będzie pogodna, pod koniec zachmurzenie wzrośnie do umiarkowanego, nie popada. Temperatura minimalna wyniesie -4 st. C. Powieje słaby, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Północny wiatr będzie wiał słabo. W południe barometry pokażą 1008 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc przyniesie pogodną aurę. Termometry pokażą -6 st. C. Powieje słaby wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Początkowo będzie pogodnie, w ciągu dnia prognozuje się wzrost zachmurzenia do dużego. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni i północny. W południe na barometrach zobaczymy 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Nocą zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna wyniesie -4 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie o północy osiągnie 990 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Prognozuje się małe, przejściowo umiarkowane zachmurzenie wzrastające po południu do dużego. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby, północno- zachodni wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 988 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:dd, anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości