Pogoda na jutro - czwartek 30.03. Mglista noc, za dnia nawet 17 stopni

Autor:
kw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na noc i czwartek 30.03. W nocy możemy spodziewać się mgieł, miejscami może zrobić się mroźnie. W ciągu dnia w większości kraju wystąpią przelotne opady deszczu. Zrobi się znacznie cieplej - termometry wskażą nawet 17 stopni.

W nocy w zachodniej części kraju wystąpi duże zachmurzenie oraz opady deszczu. Lokalnie możliwe są mgły ograniczające widzialność do 200-400 metrów. Na wschodzie powinno być pogodnie, ale przez noc chmur zacznie przybywać. Temperatura minimalna sięgnie od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, a powieje z południa. 

Pogoda na jutro - czwartek 30.03

Czwartek zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. W większości kraju spodziewane są przelotne opady, padać nie powinno jedynie na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunków południowych, miejscami może przybierać na sile.

Pogoda na czwartek 30.03
Pogoda na czwartek 30.03tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek 30.03

W czwartek wilgotność powietrza wyniesie około 90 procent. Odczuwać będziemy komfort termiczny, ale warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 30.03
Warunki biometeorologiczne w czwartek 30.03tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie w nocy niebo będzie pokryte dużym zachmurzeniem. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Czwartek w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przyniesie zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie noc będzie upływać pod znakiem umiarkowanego i dużego zachmurzenia. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Wiatr, wiejący z południa będzie słaby i umiarkowany. O północy barometry wskażą 992 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka czwartek z dużym zachmurzeniem i przelotnym deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Okresami może wiać mocniej. W południe ciśnienie wyniesie 987 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc przyniesie umiarkowane i duże zachmurzenie. Termometry pokażą minimum 4 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie pokryte dużym zachmurzeniem, pojawi się też przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Okresami może wiać mocniej. W południe barometry pokażą 999 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc zapowiada pochmurnie - niebo będzie pokryte dużym zachmurzeniem z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy minimum 1 st. C. Wiatr, nadciagający z południa, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W czwartek mieszkańcy Warszawy mogą spodziewać się dużego zachmurzenia z przejaśnieniami i przelotnego deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu przyniesie umiarkowane i duże zachmurzenie. Temperatura minimalna wyniesie 4 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu czwartek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia i przelotnych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z południowo-zachodu. W południe barometry wskażą 997 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 30.03
Warunki drogowe w czwartek 30.03tvnmeteo.pl
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: kw/tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości