Pogoda na jutro - czwartek 23.03. Nawet 20 stopni, lokalnie możliwe burze

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 31.05/1.06
Pogoda na noc 31.05/1.06tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli czwartek 23.03. Nocą lokalnie prognozowane są słabe opady deszczu. Podobnie będzie w czwartek, miejscami może nawet zagrzmieć. Termometry w dzień mogą pokazać nawet 20 stopni Celsjusza.

Pogoda w nocy przyniesie zachmurzenie od dużego na północy i zachodzie do umiarkowanego na południu i wschodzie. W rejonie Pomorza Zachodniego możliwe są słabe opady deszczu (2-5 litrów wody na metr kwadratowy). Temperatura wyniesie od 6-7 stopni Celsjusza na wschodzie do 9-10 st. C na zachodzie kraju. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - czwartek 23.03

W czwartek 23.03 będzie pochmurno z przejaśnieniami, lokalnie można liczyć na rozpogodzenia. Na przeważającym obszarze kraju, poza Polską południowo-wschodnią, wystąpią słabe opady deszczu do 2 l/mkw. Jedynie na Wybrzeżu może wystąpić silniejszy opad (do 5 l/mkw.). Niewykluczona jest słaba burza. Na termometrach w najcieplejszym momencie dnia zobaczymy od 12-14 st. C na północy, przez 15-17 st. C w centrum, do 18-20 st. C na południu Polski. Wiatr będzie południowo-zachodni, umiarkowany, na zachodzie w porywach dość silny, rozpędzi się do 40-50 kilometrów na godzinę.

Pogoda na czwartek
Pogoda na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo w czwartek

W czwartek największą wilgotność odnotujemy na północy kraju - wyniesie 90 procent. Im dalej na wschód, tym będzie spadać. Na północy Polski odczujemy chłód, w części centralnej - komfort termiczny, a na południu - ciepło. Aura wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie na południowym wschodzie, w pozostałych regionach wpływ będzie neutralny.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy zachmurzenie w Warszawie będzie duże, padać nie powinno. Na termometrach zobaczymy minimalnie 8-9 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 997 hPa i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Warszawa

W czwartek zachmurzenie w Warszawie będzie duże i całkowite ze słabymi opadami deszczu pod koniec dnia. Temperatura dojdzie do 15-17 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 995 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Nocą w Sopocie, Gdyni i Gdańsku będzie pochmurno, bez opadów. Na termometrach zobaczymy minimalnie 8-9 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 1005 hPa i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

W czwartek w Gdańsku, Sopocie i Gdyni zachmurzenie okaże się duże i całkowite z przelotnymi opadami deszczu. Wystąpi ryzyko słabej burzy. Termometry pokażą nie więcej niż 11-13 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, umiarkowany, w porywach dość silny. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 1002 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Nocą w Poznaniu zachmurzenie będzie zachmurzenie, bez opadów. Temperatura wyniesie minimalnie 8-9 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 998 hPa i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie w czwartek będzie duże i całkowite ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy do 15-16 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany, w porywach dość silny wiatr. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 996 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Nocą we Wrocławiu zachmurzenie będzie duże, bez opadów. Temperatura wyniesie minimalnie 8-9 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 996 hPa i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu w czwartek zachmurzenie okaże się duże i całkowite ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Termometry wskażą do 17-18 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, umiarkowany, w porywach dość silny. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 994 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Na noc dla Krakowa prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy minimalnie 7-8 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 986 hPa i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Kraków

Czwartek w Krakowie przyniesie zachmurzenie duże, bez opadów. Na termometrach zobaczymy do 18-20 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, umiarkowany, a w porywach dość silny. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 984 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jaga_/Kontakt 24

Pozostałe wiadomości