Pogoda na dziś - wtorek 15.11. Czeka nas chłodny i pochmurny dzień

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli na wtorek 15.11. Dzień zapowiada się pochmurno, a miejscami spodziewana jest mżawka i mgły. Niebo będzie rozpogadzało się tylko w niektórych regionach. W całym kraju zapanują dodatkowo niekorzystne warunki biometeorologiczne.

Wtorek przyniesie w całym kraju pochmurną aurę z lokalnymi opadami mżawki i zamgleniami. Jedynie w zachodnich, południowych i centralnych regionach możliwe będą przejaśnienia i rozpogodzenia. Termometry pokażą w ciągu dnia od 6 st. C na północnym wschodzie do 13 st. C na południowym zachodzie Polski. Słaby wiatr będzie wiał ze zmiennych kierunków.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 70 do 90 procent, zaś najwyższa spodziewana jest na północnym wschodzie. Przełoży się ona na subiektywne odczucie temperatury: w prawie całej Polsce odczujemy chłód, a na Suwalszczyźnie - zimno. Warunki biometeorologiczne w całym kraju okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W Warszawie wtorek zapowiada się pochmurno, a momentami mogą wystąpić opady mżawki. W ciągu dnia termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby. W południe ciśnienie osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wtorek przyniesie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie pochmurną, mglistą aurę z możliwą mżawką. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr północno-wschodni. W południe na barometrach zobaczymy 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu prognozowany jest pogodny wtorek. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 11 st. C. Wiatr z południowego wschodu okaże się słaby i umiarkowany. Barometry pokażą w południe 1010 hPa.

Pogoda na dziś- Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka wtorek pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Powieje słaby wiatr południowo-zachodni. Ciśnienie w południe wyniesie 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

We wtorek w Krakowie zapanuje pogodna aura. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. Na barometrach zobaczymy w południe 985 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości