Pogoda na dziś - poniedziałek 27.06. Od 28 do 35 stopni. Wieczorem możliwe lokalne burze

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda dziś przyniesie słoneczną i pogodną aurę. Będzie bardzo gorąco, w najcieplejszym momencie dnia termometry w cieniu pokażą 35 stopni Celsjusza. Wieczorem w niektórych regionach mogą pojawić się burze.

Poniedziałek zapowiada się słonecznie i pogodnie w całym kraju. Po południu w regionach zachodnich pojawi się umiarkowane zachmurzenie, a późnym popołudniem i w nocy mogą wystąpić burze z opadami do 20-30 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 28 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 31 st. C w centrum kraju, do 35 st. C na zachodzie. Powieje z południowego wschodu, słabo i umiarkowanie. Na krańcach zachodnich wieczorem i w nocy porywy mogą być dość silne i osiągać do 40-60 kilometrów na godzinę. W burzach wiatr rozpędzi się do 70-90 km/h.

Pogoda na poniedziałek 27.06
Pogoda na poniedziałek 27.06tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek 27.06

Wilgotność powietrza w ciągu dnia osiągnie 40-50 procent. W całym kraju będzie gorąco i duszno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 27.06
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 27.06tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Poniedziałek w Warszawie upłynie pod znakiem słonecznej aury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 31 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego wschodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańcy Gdyni, Gdańska i Sopotu będą mogli cieszyć się słonecznym dniem. Termometry pokażą maksymalnie 29 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W poniedziałek w Poznaniu będzie pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 34 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Dzień przyniesie mieszkańcom Wrocławia pogodną aurę. Temperatura maksymalna wyniesie 35 st. C. Z południa i południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Poniedziałek w Krakowie upłynie pod znakiem słońca. Temperatura maksymalna sięgnie 31 st. C. Wschodni i południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 987 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 27.06
Warunki drogowe w poniedziałek 27.06tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości