Pogoda na dziś - czwartek 23.03. Nawet 20 stopni, lokalnie może zagrzmieć

Autor:
//dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli czwartek 23.03. Czwartek przyniesie chmury, w wielu regionach kraju może z nich padać deszcz. Na północy możliwe są nawet słabe burze. Termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą nawet 20 stopni.

Pogoda na czwartek 23.03. Czeka nas pochmurny dzień z przejaśnieniami, lokalnie można liczyć nawet na rozpogodzenia. W wielu regionach kraju, poza południowym wschodem, wystąpią słabe opady deszczu do 2 l/mkw. Na Wybrzeżu opady mogą być większe, do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Niewykluczone, że pojawi się tam słaba burza. Termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia od 12-14 stopni Celsjusza na północy, przez 15-17 st. C w centrum, do 18-20 st. C na południu Polski. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany wiatr, na zachodzie w porywach dość silny. Rozpędzi się tam do 40-50 kilometrów na godzinę.

Pogoda na czwartek
Pogoda na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo w czwartek

Największą wilgotność odnotujemy na północy kraju, osiągnie 90 procent. Im dalej na wschód, tym będzie spadać. Na północy Polski odczujemy chłód, w części centralnej komfort termiczny, a na południu - ciepło. Aura wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie na południowym wschodzie, w pozostałych regionach biomet okaże się neutralny.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W czwartek zachmurzenie w Warszawie okaże się duże i całkowite ze słabymi opadami deszczu pod koniec dnia. Temperatura wzrośnie do 15-17 st. C. Powieje południowo - zachodni, umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 995 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdańsku, Sopocie i Gdyni w czwartek dzień przyniesie zachmurzenie duże i całkowite z przelotnymi opadami deszczu. Niewykluczona jest słaba burza. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11-13 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany, a w porywach dość silny wiatr. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie w Poznaniu w czwartek będzie duże i całkowite ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Termometry pokażą do 15-16 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany, w porywach dość silny wiatr. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 996 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Czwartek we Wrocławiu przyniesie duże i całkowite zachmurzenie ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 17-18 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany, a w porywach dość silny wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 994 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W czwartek możemy spodziewać się w Krakowie sporego zachmurzenia, ale padać nie powinno. Na termometrach zobaczymy nawet do 18-20 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany, a w porywach dość silny wiatr. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 984 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor://dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: stock.adobe.com

Pozostałe wiadomości