Najnowsze

Pogoda na jutro - czwartek 23 września. Zimno, wilgotno, wietrznie

Najnowsze

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 23.09

Pogoda na jutro: na czwartek dla dużej części kraju synoptycy prognozują opady deszczu. Za sprawą porywistego wiatru i wysokiej wilgotności powietrza będzie dominować termiczne odczucie zimna.

W nocy będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na Pomorzu Gdańskim i Warmii pojawią się opady deszczu, słabo popadać może również na Śląsku. Temperatura minimalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu silniejszy, zachodni.   

Pogoda na jutro 23.09

Czwartek upłynie na ogół pod znakiem pochmurnej aury. Dla północnych regionów kraju synoptycy przewidują opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 13 st. C na Podlasiu do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Z kierunku zachodniego powieje umiarkowany i dość silny wiatr. Okresami w porywach rozpędzi się do 40-70 kilometrów na godzinę.

W niektórych miejscach może wiać silniej, przed czym ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo w czwartek 23.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie około 90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalne zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, o północy barometry wskażą 1017 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-70 km/h, zachodni i południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1007 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura spadnie minimalnie do 7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, o północy osiągnie 993 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, zachodni i południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 987 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno, po południu opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, zachodni i południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1002 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura spadnie minimalnie do 8 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, o północy osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno, po południu opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, zachodni i południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1000 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, o północy osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, zachodni i południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1000 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości