Najnowsze

Pogoda na dziś: kilka regionów z deszczem, porywisty wiatr

Najnowsze

Pogoda na piątek 4.12
Pogoda na piątek 4.12tvnmeteo.pl
wideo 2/7

Opady deszczu w piątek możliwe są w niektórych regionach kraju. Temperatura sięgnie maksymalnie nawet 9 stopni Celsjusza, ale mocniejszy wiatr sprawi, że odczuwalna może być niższa od tej wskazywanej przez termometry.

Piątek przyniesie zmienne zachmurzenie. Tam, gdzie zaznaczy się front atmosferyczny, a więc od Gdańska, przez Ciechanów, Włoszczową i Katowice, zrobi się pochmurno, niewykluczone są też opady deszczu o sumie do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, z południowo-wschodniego kierunku. Okresami w porywach osiągnie prędkość od 50 do 70 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w piątek będzie się wahać na poziomie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a biomet będzie niekorzystny.

Warunki biometeo w piątek 4.12
Warunki biometeo w piątek 4.12tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

Na ogół pochmurno i przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni, okresami w porywach powieje z prędkością do 70 km/h. Ciśnienie spada, w południe barometry pokażą 1002 hektopaskali.

Pogoda Kraków

Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 70 km/h, nadciągnie z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 975 hPa.

Pogoda Poznań

Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 3 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie do 50-70 km/h, nadciągnie z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 986 hPa.

Pogoda Warszawa

Będzie dość pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Z południowego wschodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach osiągnie do 50-70 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 990 hPa.

Pogoda Wrocław

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach osiągnie 50-70 km/h, nadciągnie z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w południe barometry pokażą 982 hPa.

Autor: ps//dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości