Najnowsze

Nad wodą pogoda w kratkę. Burze na Mazurach

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich i mazurskich 27.09
Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich i mazurskich 27.09

Osoby wybierające się w czwartek nad wodę powinny się przygotować na kapryśną pogodę. Na niebie pojawią się i słońce, i chmury, ma też przelotnie padać. Przez Mazury będą nawet przechodzić burze, ale ten region wygra z Wybrzeżem dzięki wyższym o kilka stopni temperaturom.

Na Mazurach nie zabraknie słońca, ale trzeba będzie też się liczyć z przelotnymi opadami, a także burzami. Dopiszą za to temperatury. Wyniosą 21-22 st. C, a w okolicach Olsztyna, Piszu, Ełku i Olecka nawet 23 st. C.

Termometry w jeziorach pokażą 17 st. C, a w rejonie Augustowa i Gołdapi 16 st. C. Wiatr powieje z południowego zachodu z prędkością 7-14 km/h.

Nad morzem spokojniej

Nad Bałtykiem zagrzmieć może tylko we Władysławowie i Rowach. Poza tym na całym Wybrzeżu słoneczne okresy mogą się przeplatać z przelotnymi opadami. W większości kurortów termometry pokażą 17-18 st. C. Nieco chłodniej, 16 st. C będzie w rejonie Łeby i Władysławowa, a Gdański i Krynica Morska odnotują 19 st. C.

Temperatury w większości kąpielisk wyniosą 16-17 st. C, w Krynicy Morskiej 18 st. C, a w Dziwnowie i Rewalu 15 st. C. Prędkości południowo-zachodniego wiatru wyniosą 4-15 km/h.

WIĘCEJ W SERWISIE WAKACYJNYM

Autor: js/rs / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości