Padła szóstka w Lotto

Autor:
mb/dap
Źródło:
TVN24 Biznes
Szóstka w Lotto w Sławnie
Szóstka w Lotto w SławnieTVN24
wideo 2/3
TVN24Szóstka w Lotto w Sławnie

We wtorkowym losowaniu Lotto padła jedna szóstka. Główna wygrana wynosi 2 miliony złotych. Oto wyniki Lotto oraz Lotto Plus z dnia 10 stycznia 2023 roku. Wcześniej, w sobotę w loterii padły dwie główne wygrane w wysokości ponad 2 milionów złotych każda.

We wtorek, 10 stycznia w Lotto wylosowano następujące liczby: 3, 10, 11, 30, 40 oraz 48. Takie liczby znalazły się na kuponie jednego z graczy.

Główna wygrana wynosi 2 mln zł. Ostateczna kwota, jaka trafi do zwycięzcy, będzie jednak niższa. Od każdej wygranej powyżej 2280 zł pobierany jest 10-proc. podatek. Ponadto w ostatnim losowaniu odnotowano 33 wygrane piątego stopnia w wysokości 6654,20 zł każda.

W sobotę padły dwie główne wygrane w Lotto. Obie szóstki odnotowano w województwie dolnośląskim - jedną we Wrocławiu, a drugą w Bogatyni.

W Lotto Plus wylosowano następujące liczby: 1, 6, 9, 18, 20 oraz 21. We wtorkowym losowaniu Lotto Plus nie padła główna wygrana.

Lotto i Lotto Plus - zasady

Jeden zakład Lotto kosztuje 3 zł. Na kuponie należy skreślić 6 z 49 liczb, można to zrobić samodzielnie lub zagrać na chybił trafił.

Lotto Plus to dodatkowa szansa na wygraną. Wystarczy dopłacić 1 zł do zakładu Lotto, by liczby z tego zakładu wzięły udział w dodatkowym losowaniu. W Lotto Plus losuje się 6 z 49 liczb. Za trafienie sześciu liczb wygrana wynosi milion złotych.

Wygrane w Lotto Plus są stałe i mają gwarantowaną wysokość. Nie występują kumulacje.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mb/dap

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości