TVN24 Biznes | Z kraju

Twitter miał awarię. "Teraz wszystko powinno wrócić do normy"

TVN24 Biznes | Z kraju

Autor:
kris/dap
Źródło:
TVN24 Biznes
UOKiK kontra influencerzy. Koniec kryptoreklam w mediach społecznościowych
UOKiK kontra influencerzy. Koniec kryptoreklam w mediach społecznościowychTVN24
wideo 2/2
TVN24UOKiK kontra influencerzy. Koniec kryptoreklam w mediach społecznościowych

Twitter poinformował, że naprawił błąd oprogramowania, która zakłócał działanie portalu - podała Agencja Reutera. Wcześniejsza awaria powodowała problemy w korzystaniu z serwisu przez tysiące użytkowników, także w Polsce.

"Naprawiliśmy błąd techniczny, który uniemożliwiał ładowanie osi czasu i publikowanie tweetów. Teraz wszystko powinno wrócić do normy" – czytamy we wpisie działu technicznego Twittera.

Wcześniej Twitter poinformował na swojej stronie, że ma do czynienia ze zwiększoną liczbą błędów interfejsu programowania aplikacji, zestawu protokołów do tworzenia i integracji oprogramowania aplikacji - podał Reuters.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

Twitter - awaria

Downdetector, który zestawia raporty o stanie z wielu źródeł - w tym błędy zgłaszane przez użytkowników na swojej platformie, informował, że odnotowano około 40 tysięcy zgłoszeń awarii przez użytkowników.

Z informacji dostępnych na stronie serwisu Downdetector wynikało, że pierwsze zgłoszenia o awarii zaczęły napływać tuż po godz. 18.00. Najczęściej zgłaszanymi problemami były awaria strony, aplikacji oraz problemy z połączeniem się z serwerem.

Z danych polskiej wersji strony downdetector.pl wynikało, że problemy z platformą społecznościową zgłosiło nieco ponad 2 tysiące użytkowników. Około godziny 20.00 liczba zgłoszeń w sposób znaczący spadła.

Autor:kris/dap

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości