Utrudnienia w siedmiu bankach. W weekend bez dostępu do konta

Pieniądze

Dwie opłaty za kartę kredytowąTVN24 BiS
wideo 2/4

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej - to utrudnienia, które czekają na klientów niektórych banków. Wszystko z powodu zaplanowanych w weekend prac serwisowych.

BGŻ BNP Paribas

Na długie utrudnienia muszą przygotować się klienci BGŻ BNP Paribas. W piątek od godziny 22:00 w tym banku rozpoczną się bowiem prace serwisowe, które potrwają do soboty do godziny 10:00.

W tym czasie niedostępne będą bankowość internetowa i mobilna. Jednocześnie zapewniono, że operacje kartowe i dostęp do bankomatów będą przebiegały bez zakłóceń.

Raiffeisen Polbank

Ponadto, w piątek wieczorem w godzinach 22:00 - 23:00 niedostępny będzie system R-Online Biznes. System bankowości internetowej R-Online umożliwia klientom korporacyjnym, średnim i małym firmom dostęp do posiadanych produktów bankowych przez internet.

Nest Bank

Z powodu zaplanowanych prac technicznych w piątek od godziny 23:00 do soboty do godziny 15:00 czasowe utrudnienia w dostępie do bankowości mobilnej i internetowej wystąpią w Nest Bank.

Niedostępne będą bankowość Internetowa i aplikacja mobilna, nie będzie również możliwości realizacji przelewów natychmiastowych. Ponadto, niedostępne będą płatności za zakupy internetowe z wykorzystaniem NestPrzelewu. W tym czasie nie będzie możliwe również otworzenie nowego konta, złożenie wniosku o kredyt, ani o wydanie karty.

Getin Bank

W nocy z piątku na sobotę w godzinach 00:00 - 3:00 przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej nastąpi w Getin Banku. Wszystko z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych.

ING Bank Śląski

Długą przerwę zaplanowano również w ING Banku Śląskim.

Z powodu prac technologiczno-serwisowych w sobotę w godzinach 10:00 - 20:00 niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile. Obie platformy pozwalają na inwestowanie, kupowanie i sprzedaż papierów wartościowych.

mBank

W nocy z soboty na niedzielę w godzinach 00:00 - 9:00 prace modernizacyjne zostaną przeprowadzone w mBanku. Z tego powodu, klienci nie będą mogli połączyć się online z ekspertem przez wideo oraz czat.

"Prace nie mają wpływu na dostęp do serwisu transakcyjnego czy aplikacji mobilnej. Transakcje kartami również będą działały bez zmian" - zapewniają przedstawiciele banku.

Bank Pocztowy

O utrudnieniach na swojej stronie informuje również Bank Pocztowy.

W sobotę od godziny 20:00 do soboty do godziny 06:00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej, usługi PocztowySMS, automatycznego teleserwisu IVR.

W tym czasie nie będzie również możliwe składnie wniosków o produkty bankowe przez stronę Banku Pocztowego. Jednocześnie zapewniono, że karty będą działały bez zmian.

Autor: mb/gry / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock