Samochody za paragon. Ostatni dzień rejestracji i szansa na wygraną

Pieniądze

TVN24.plNarodowa Loteria Paragonowa potrwa do końca marca 2017 roku

Bierzesz udział w loterii paragonowej? Dziś mija termin na zarejestrowanie paragonów za kończący się miesiąc, które wezmą udział w losowaniu nagrody głównej w zabawie organizowanej przez Ministerstwo Finansów.

Odbędzie się także kolejne losowanie nagród w ramach Narodowej Loterii Paragonowej, sześciu notebooków Lenovo oraz pięciu iPadów Air2. W losowaniu wezmą udział paragony zarejestrowane w poprzednim miesiącu.

Szansa na samochód

W swoim komunikacie MF przypomina, że rejestracja wrześniowych paragonów, to warunek, aby uczestniczyć w podwójnym październikowym losowaniu: comiesięcznym opla astry spośród paragonów fiskalnych zarejestrowanych na stronie internetowej loterii, oraz cokwartalnym Opla Insignii, w którym biorą udział zgłoszenia z tzw. branż premiowanych, które zmieniają się co 3 miesiące.

Losowanie obu samochodów odbędzie się 17 października 2016 roku.

Ministerstwo przypomina, że do końca września premiowaną branżą są "restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów".

W kolejnych miesiącach, nowymi branżami premiowanymi w Narodowej Loterii Paragonowej będą "działalność taksówek osobowych" (IV kw. 2016 r.) oraz "sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw" (I kw. 2017 r.).

Loteria paragonowa

Narodowa Loteria Paragonowa jest projektem edukacyjnym wpisującym się w program działań, które zmierzają do odbudowania wpływów podatkowych państwa, realizowany przez obecne kierownictwo Ministerstwa Finansów.

Akcja promuje postawy obywatelskie, takie jak płacenie podatków i uświadamia Polakom, że biorąc paragony wspierają uczciwy obrót gospodarczy. W loterii może wziąć udział każdy paragon fiskalny wystawiony na kwotę minimum 10 zł. Uczestnikami loterii mogą być osoby, które ukończyły 18 lat i zarejestrują paragon na www.loteriaparagonowa.gov.pl.

Loteria wystartowała 1 października 2015 roku i pierwotnie miała potrwać do 30 września 2016 roku. W połowie września MF poinformowało jednak o przedłużeniu Narodowej Loterii Paragonowej do 31 marca 2017 roku.

Zobacz materiał "Faktów" TVN o loterii paragonowej (04.10.2015):

Autor: mb//ms / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24.pl