Najnowsze

Unijne awanse szansą dla Polski? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze


Donald Tusk i Elżbieta Bieńkowska będą pełnić ważne funkcje w Unii Europejskiej. W TVN24 Biznes i Świat będziemy zastanawiać się, jak te unijne awanse wpłyną na sytuację Polski i Polaków. Porozmawiamy też o kulturze rosyjskiej, pomocy bezdomnym i o tym, czy nie ma ludzi nie do zastąpienia.

"Epicentrum"

W programie "Epicentrum" zastanowimy się, czy nie ma ludzi nie do zastąpienia oraz jak pomagać bezdomnym. A także, czy obecnie małżeństwo to jeszcze romantyczny związek, czy już tylko czysty biznes. Gośćmi programu będą; dziennikarka Agata Passent oraz Kazimierz Krupa z kancelarii Drawbridge. Początek o godz. 20.00.

"Świat"

W programie "Świat" będziemy zastanawiać się, jak unijne awanse wpłyną na sytuację Polski. Jak w nowej roli poradzą sobie Donald Tusk i Elżbieta Bieńkowska. Będziemy rozmawiać także o rosyjskiej kulturze. Gośćmi Jolanty Pieńkowskiej będą Jan Maria Rokita, były polityk i komentator TVN24 Biznes i Świat oraz aktor Daniel Olbrychski. Początek o godz. 21.00.

"Bilans"

O godz. 21.40 w programie "Bilans" Robert Stanilewicz podsumuje dzień na rynkach i zajrzy na kończąca się sesję na amerykańskiej giełdzie.

"24 godziny"

W programie "24 godziny" podsumujemy wydarzenia w Polsce i na świecie. Początek programu o godz. 22.00.

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS

Pozostałe wiadomości