Politycy na Wyborczym Biznes Lunchu

Najnowsze


Finanse publiczne, Euro 2012, fuzje i przejęcia, prywatyzacja - te i inne tematy poruszą czołowi dziennikarze TVN CNBC Biznes w rozmowach z politykami. 8 października ruszy nowy program stacji - Wyborczy Biznes Lunch.

W programie liderzy i eksperci gospodarczy czołowych partii politycznych wezmą udział w rzeczowej dyskusji na tematy gospodarcze. Wysoki poziom merytoryczny mają zapewnić dziennikarze TVN CNBC Biznes. Będą oni pytać polityków o program gospodarczy partii, które reprezentują.

W pierwszej odsłonie, w poniedziałek 8 października o godzinie 12, w szranki z prowadzącymi staną przedstawiciele PiS. Aleksandra Natalii-Świat i Marek Kuchciński będą opowiadać na pytania m. in. o stosunkek polityków PiS do ludzi biznesu.

Dzień później w programie wystąpią reprezentanci LPR: Artur Zawisza i Janusz Korwin-Mikke znany ze swego kontrowersyjnego poglądu na gospodarkę. Obecności w programie nie potwierdził jeszcze Roman Giertych.

W środę 10 października o godz. 12 w studiu TVN CNBC Biznes pojawią się politycy PO. Bronisław Komorowski i Zbigniew Chlebowski opowiedzą, jaką mają wizję Polski po wyborach.

Pierwsza odsłona Wyborczego Biznes Lunchu na antenie TVN CNBC Biznes w poniedziałek 8 października o godz. 12.

prm

Źródło: TVN CNBC Biznes