Nowy iPhone w Polsce już 11 listopada

Najnowsze

apple.comiPhone 4S wkracza do Polski

Piąta generacja smartfonu Apple'a - iPhone 4S zadebiutuje w Polsce w piątek 11 listopada - poinformował koncern Apple. Przedsprzedaż najnowszego gadżetu dla klientów w Polsce rozpocznie się tydzień wcześniej, czyli w 4 października.

Jak poinformował Apple, 11 listopada, poza Polską, smartfon pojawi się również w 14 innych krajach: Albanii, Armenii, Bułgarii, Czarnogórze, Grecji, Gwatemali, Hongkongu, Korei Południowej, Malcie, Nowej Zelandii, Panamie, Portugalii, Rumuni oraz w Salwadorze. Będzie sprzedawany w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i czarnej i z trzema pojemnościami dysków: 16 GB, 32 GB oraz 64 GB.

Apple nie podał na razie cen swojego najnowszego gadżetu w Polsce. Biorąc pod uwagę obecny kurs euro i to, ile kosztuje w Niemczech, jego ceny mogą przedstawiać się następująco: wersja 16 GB - ok. 2,6 tys. zł, 32 GB - 3,1 tys. zł, a wersja 64 GB - 3,6 tys. zł.

Obecnie iPhone 4S sprzedawany jest w 29 krajach. Do końca roku ma być dostępny w ponad 70. W ciągu pierwszych 24 godzin sprzedaż iPhone'a 4S w USA przekroczyła milion egzemplarzy. Tym samym to najlepiej sprzedający się produkt w historii marki.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: apple.com